Poczuj się świetnie ze sobą teraz

Jak dawno spoglądałeś w lustro tak zupełnie bez pośpiechu i bez jakiejkolwiek przyczyny? Czy spoglądasz w nie tylko i wyłącznie przy okazji golenia lub mycia zębów, a może tylko podczas codziennego make upu (wersja dla kobiet)? Cały czas w biegu? Wszędzie z poślizgiem? Zadań coraz więcej? Jak czujesz się, kiedy siedzisz sam ze sobą bez konieczności pędzenia dokądkolwiek? Czy czujesz się dobrze sam ze swoimi myślami? Czy czujesz się dobrze sam ze sobą? Czy lubisz siebie? Czy kochasz siebie?

Odpowiedzi na powyższe pytania dadzą Tobie do zrozumienia, że jest to czas, aby wygospodarować codziennie kilka minut dla siebie, aby poznać siebie lub zatracić się tylko i wyłącznie we własnych myślach. Nie odkryję sekretu, ani też Ameryki, ale to właśnie Ty jesteś jedyną osobą, która spędzi najwięcej czasu właśnie z Tobą.

Jeśli więc siebie nie polubisz to będziesz męczyć się sam ze sobą przez całe życie, a po co? Nie ma nic gorszego, niż zmęczenie przebywaniem ze samym sobą.

Na ile znasz siebie i wiesz co lubisz, a czego nie? Czy wiesz na ile możesz sobie pozwolić, a jakich granic nie przekroczysz? Jak często Twoje własne zachowanie zaskakuje samego Ciebie lub co gorsza – rozczarowuje?

Czy kiedy wstajesz rano to już jesteś spóźniony? Pamiętasz, kiedy ostatnio rozkoszowałeś się drogą lub dłuższym posiłkiem? Czy masz czas dla swoich bliskich czy spędzasz go z laptopem lub z komórką?

Może to najlepszy moment, aby wreszcie spędzić ze sobą odpowiednią ilość czasu? Jak długo zwlekasz z siłownią lub bieganiem? Kiedy ostatnio planowałeś nauczyć się języków obcych lub rozwinąć inne umiejętności? Ile jeszcze czasu masz zamiar odkładać swoje własne cele na później, aby spełniać tymczasowo cele innych?

To tylko kilka pytań na koniec niedzieli, ale przede wszystkim seria pytań na początek Twojego życia!!!

Poznaj siebie, poświęć sobie odpowiednią ilość czasu, polub, pokochaj i baw się swoim życiem. Enjoy ;-p

BTW. Pamiętaj, że nie jesteś w stanie pokochać nikogo dopóki naprawdę nie pokochasz siebie…

Podaj dalej:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • LinkedIn
  • Śledzik
  • Drukuj
  • PDF
  • Dodaj do ulubionych

Jedna myśl nt. „Poczuj się świetnie ze sobą teraz”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Solve : *
1 + 16 =